28.02.2017
Суспільство

Радсадівський Центр соц реабілітації стане обласним?

Коментує Ірина Осауленко, начальник Служби у справах дітей Миколаївської ОДА

Як відомо, Миколаївська РДА прийняла рішення про ліквідацію Центру реабілітаційно-соціального Центру в с. Радсад. З 20 березня поточного року він закриється. На даний час обласною службою у справах дітей розглядається декілька варіантів використання приміщення, в якому зараз розташований Центр соціальної реабілітації. По перше - ці приміщення можуть бути використані під дитячий садочок , тобто розширення того, що існує в Радсадівській громаді.Крім того, може бути розглянуте питання створення нового Центру при обласній раді. Звісно, що фінансування буде в цьому випадку здійснюватися через обласний бюджет.Ще одна із пропозицій - відкриття відділення Миколаїського Центру соціальної підтримки та соціальної реабілітації дітей Миколаївської обласної ради.

- При нашому комунальному закладі, що знаходиться в Миколаєві, зараз перебуває дуже багато дітей, які потребують реабілітації. і останнім часом він заповнений на 100 відсотків, і й навіть більше. Але яке буде прийняте рішення - залежить від обласної ради, - Ірина Осауленко, начальник Служби у справах дітей Миколаївської ОДА.

В тому випадку, якщо депутати області підуть шляхом створення саме відділення вже існуючого КЗ Миколаївського Центру соціальної підтримки та реабілітації дітей, то це питання може бути винесене на розгляд сессії вже в травні поточного року.


Автор: Vladagromadam
captcha