10.04.2017
Благодійність

Район долучився до благодійної акції "Від сердця до сердця"

Багато учбових закладів Миколаївського району приєдналися до Всеукраїнської акції "Від сердця до сердця". Нагадаємо, що метою Фонду  є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства та окремих категорій осіб, зокрема порятунку життя і здоров’я українських дітей. Зараз проходить збір коштів для дітей з вадами зору під гаслом "Я хочу бачити життя!".

- Маленькі мешканці району ще раз довели, що їх сердця відкриті до хороших справ. Так, акція відбулася в Новобогданівській школі, - повідомила на своїй сторінці в фейсбук активістка Наталія Тернавська.

Школа в Петрово-Солонисі також приєдналася до благодійності, і провела ярмарок.

- 7 квітня в Петровосолониській школі відбувся ярмарок присвячений акції "Серце до Серця",бажаемо діткам здоров'я !!!!!!!!!, - повідомила в фейсбук Анна Комаринська.

Директор школи в Весняному, Віра Барабанчук розповіла, що і учні, і батьки дітей дуже активно відгукнулися на дану акцію. Крім коштів для дітей із вадами зору, також, лише за тиждень зібрали 700 гривень для  Максима Ярового. Нагадаємо, що в районі триває збір для купівля нової лижної коляски для олімпійського чемпіона , вартість якої складає 90 тисяч гривень.


Автор: Vladagromadam
captcha