12.04.2017

Рятувальники Миколаївщіни напередодні Великодня попереджують

Напередодні Великодня рятувальники проводять тактичні заняття підрозділів Головного управління ДСНС України у Миколаївській області щодо гасіння пожеж у культових спорудах.

11 квітня відпрацювання пройшли у Центральному, Заводському  та Ленінському районах м. Миколаєва, Врадіїївському, Єланецькому, Казанківському, Миколаївському, Очаківському, Новобузькому, Первомайському,  Снігурівському, Новобузькому, Кривоозерському  районах області та місті Южноукраїнськ.

Окремим пунктом при проведенні даної роботи була перевірка наявності первинних засобів пожежогасіння та вміння ними користуватись працівниками церкви. Окрім того, рятувальники перевірили наявність та справність пожежних гідрантів біля культових споруд.

На згадку про свій візит фахівці ДСНС залишали пам’ятки щодо дотримання вимог правил пожежної безпеки для культових споруд та прихожан із зазначенням екстреного номеру Служби порятунку!

Рятувальники Миколаївщини звертаються до усіх мешканців та гостей нашого краю, а також священнослужителів! Протипожежна безпека у культових спорудах залежить не лише від самих працівників церкви! Всі прихожани повинні дотримуватися основних правил безпечної поведінки щоб свято пройшло вдало і священний день Воскресіння Христового не затьмарився виникненням надзвичайною події чи ситуації!

 Інформаційне джерело ГУ ДСНС України у Миколаївській області


Автор: Vladagromadam
captcha