08.04.2017

Рятувальники провели тактичні заняття на території релігійних установ

Підготовка та попередження рятувальниками до святкування Великодня

Напередодні святкування Великодня, підрозділами Головного управління ДСНС України у Миколаївській області  проводять масові тактичні заняття на території релігійних установ.

Так 6-7 квітня Державними пожежно-рятувальними частинами по охороні  Заводського, Корабельного районів м. Миколаєва, Баштанського, Березнігуватського Братського, Новоодеського, Вознесенського, Доманівського, Вітовського, Новобузького, Снігурівського  районів  області відпрацьовані дії особового складу підрозділів у разі виникнення пожежі на об’єктах задіяних у період свята.

Окрему увагу було приділено питанням наявності та справності первинних засобів пожежогасіння, пожежних гідрантів біля культових споруд. Під час заходу рятувальники навчали настоятелів та служителів церкви першочерговим діям у разі виникнення пожежі, правилам користування вогнегасником.

На згадку про свій візит рятувальники залишали пам’ятки щодо дотримання вимог правил пожежної безпеки, як для служителів церкви так і для прихожан, із зазначенням  номеру телефону Служби порятунку!

 

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Миколаївській області

 


Автор: Vladagromadam
captcha