20.03.2017
Полiтика

Савченко звернувся з листом до міністра охорони здоров'я України

Голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко прокоментував ситуацію з медициною на Миколаївщині

Сьогодні 20 березня  під головуванням Президента України Петра Порошенка  проходило п'яте засідання Ради регіонального розвитку.  

Президент Петро Порошенко зазначив, що є підстави говорити про відновлення економіки і можливості почати перехід від тактики виживання до стратегії розвитку.

-Україна три роки тому пережила загрозу дефолту і переходить від тактики виживання до стратегії сталого економічного розвитку, - заявив Петро Порошенко, виступаючи на Раді регіонального розвитку.

Глава держави зазначив, що три роки тому дефолт України виглядав майже неминучим, оскільки з економіки вдарили війна, закриття російського ринку і падіння світових цін на сировину.

-Ще півтора роки тому ситуація в Україні була такою, що про перспективи розвитку ми могли тільки мріяти. Однак зараз уже є підстави говорити про відновлення економіки і можливості починати перехід від тактики виживання до стратегії розвитку, - сказав Порошенко. При цьому він заявив, що вимушені рішення уряду дозволили переламати тренд, і ВВП України за підсумками 2016 року зріс на 2,2%, а промисловість оживає, показавши зростання за цей період на 2,8%.

Голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко разом з делегацією голів райдержадміністрацій взяв участь у засіданні Ради.

Олексій Савченко  підчас свого виступу прокоментував,  ситуацію з медичною реформою на Миколаївщині.

-Я представляю громаду Миколаївщини і ми підготували Вам і надали листа, де є певні пропозиції .

Дійсно,  медична реформа потрібна і ми підтримуємо в цьому Вас, але на сьогодні в лікарнях є "некомплект" , пиання про які кажуть мої колеги. З тим як ми будемо боротися є питання саме по ліках, теж це питання відкрито.

Я вже не кажу про деякі речі, які ми сьогодні самостійно вирішуємо, тому я не хочу зараз витрачати  часу, а хочу Вас все ж таки попросити звернути увагу на той лист, який ми Вам написали.

Дякую!

На що заступник міністра охорони здоров'я Уляна Супрун дала чітку відповідь:

-Дякую. Звернемо увагу і відповімо.  


Автор: Vladagromadam
captcha