17.04.2022
ПРОКУРАТУРА

Ситуація по свердловині у Петрівці. Коментар прокурора

В ході обговорення питання навколо конфліктної ситуації про свердловину у  Петрівці до прокурора  Миколаївського району було адресоване питання від співзасновника центру «Перевізник» Сергія Протченка, щодо незаконної діяльності підприємства «Ізумруд».

-У Миколаївському районі 10 років діє підприємство «Ізумруд». Воно виконує послуги, збираючи гроші, але не сплачуючи податків на водокористування ,- Сергій Протченко.

-На сьогоднішній день прокуратура позбавлена права функції загального нагляду. Ми не займаємося тими злочинами, що відносяться безпосередньо до компетенції. Що стосується роботи діяльності підприємств, які не здійснюють сплату податків, цим  займається податкова поліція, прокуратура до цього не має відношення, - відповів представник прокуратури.

Сергій Протченко також порушив питання побиття,ненадання кваліфікованої медичної допомоги та незаконного утримання депутата Миколаївської районної ради Федора Мухарського, і додав що до побиття причетний і працівник поліції:

-На чисельні звернення громади Миколаївського району, у тому числі до Вас(звернення до прокурора), реагування не було ніякого. Чому майже рік тому  при припиненні діяльності злочинного підприємства «Ізумруд», був покалічений Федір Мухарський, депутат Миколаївського району, якому більше двох діб не надавали медичну допомогу? Чому слідство ведеться однобоко?- запитав підприємець Сергій Протченко.

Як пояснив начальник місцевої прокуратури Луговський С.В., зараз триває  досудове розслідування.

-Федіру Мухарському судом арешт не обирався, він був затриманий працівниками поліції. Не керівництво відділу, не керівництво прокуратури не підписували арешт. У суді зазначене клопотання не розглянуто, міру запобіжного заходу не обрано.

Нагадаємо, що засідання суду по справі депутата Федора Мухарського призначене на 27 квітня 2017 року.


Автор: Vladagromadam
captcha