21.06.2022
Суспільство

Скарги на "Оріон-авто"-хамство та відсутність сидячих місць в автобусі

Проблеми з Оріон-Авто продовжуються - стверджують жителі Нової Богданівки. Наталія Тернавська, мешканка села, на маршрут "Миколаїв - Н. Богданівка" на 18-00, придбала три білети, лише одне з яких вдалося купити з сидячим місцем. Жінку обурило те, що через пів години опісля, сидячі квитки були в наявності для продажу.

- 20.06.17р.на 18.00 купували квитки у касі о17.00( два квитки стоя і один сидяче місце- активісти Новобогданівки)А у 17,30- продавали сидячі місця!!????- Н. Тернавська.

В коментарях до посту, який жінка виклала в фейсбук, дописувачі пояснили "фокус" з несподіваною появою квитків тим, що існує послуга бронювання. 

- Вся справа в бронюванні місць по телефону. Про це всі знали. Одна криво умова: забрати заброньовані квитки за 30 хвилин до відправлення, - М. Ніколенко.

Також люди скаржаться на грубу поведінку диспетчера.

- 18.00- автобуса нема, підійшли запитали у диспечера, а у відповідь - крик на всю зупинку,автобус їде з Зеленого Яру, я хочу щоб людям було комфортно!!! Чому не повідомити, що автобус затримається???? Хто дав право диспечеру кричати на людей??? Як продають квитки???- Н. Тернавська.

Нагадаємо, що проблеми з перевізником "Оріон-авто" не нові для Н. Богданівки.  Активісти мітингували під Миколаївською ОДА проти різкого підвищення цін на проїзд. 

Водії "Оріон-авто" відмовлялися перевозити школяра за пільговим квитком.  А також було відкрито кримінальне провадження за фактом заяви директора автотранспортного підприємства "Оріон-авто" Валерія Буркуна. Буркун стверджував,що йому погрожували активісти, з якими у підприємства "Оріон-авто" виникла суперечка щодо якості надаваних послуг та підвищення ціни за проїзд.Люди вбачаюли у цьому намагання залякати їх.

Новини  Миколаївського району


Автор: Vladagromadam

Також радимо переглянути:

"Орион-авто" - очередной скандал

Водители предприятия отказываются перевозить школьника из Новобогдановки про льготному проездному

Активисты VS "Орион-Авто".Митинг под ОДА.ФОТО ВИДЕО

ЖИТЕЛИ НИКОЛАЕВСКОГО РАЙОНА ДОБИЛИСЬ СНИЖЕНИЯ ЦЕНЫ ЗА ПРОЕЗД

"Оріон-авто" проти активістів

Конфлікт між перевізником та активістами набирає обертів

captcha