13.06.2022
Економiка

Сонячну електростанцію будуватиме фірма з капіталом в 2 тисячі гривень

Сонячну електростанцію в Миколаївському районі на 25 га збирається будувати фірма з уставним капіталом в 2 тисячі гривень. Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. 

ТОВ "Солар-груп" було зареєстровано в лютому 2017 року. Уставний капітал фірми - 2 тисячі гривень. Юридична адреса - селище Весняне, вулиця Степова, 36-Б, кімната 2. За даною адресою знаходиться Веснянський дитячий садочок. 

Засновниками "Солар-груп" є миколаєвці Віктор Олександрович Голян та Ігор Олександрович Ткачук, а також жителі міста Дніпра Ігор Юр'євич Мороко та Олександр Васильович Сущенко. Директор компанії - Олександр Голян. Відомо, що декілька років тому він займав посаду заступника голови Миколаївської РДА.

Основний вид діяльності підприємства - виробництво, передача, розподіл, торгівля електроенергії.

Перший заступник губернатора прокоментував ситуацію з ТОВ "Солар-груп".

Головне щоб станцію було збудовано та проект було реалізовано. І реалізовано кампанією зареєстрованою в законний спосіб, та після отримання всіх оформлених належним чином документів. За наявною у ОДА інформацією,кампанія має всі необхідні реєстраційні документи. Розмір її уставного капіталу та місце реєстрації - це питання її господарської діяльності, які облдержадміністрації ніяк не стосуються. За оренду землі з моменту підписання договору будуть сплачуватись кошти до місцевої громади. Плюс до того, за результатами переговорів проведених облдержадміністрацією, ТОВ «Солар-груп» взяла на себе обов'язки: за 9 місяців завершити будівництво об'єкту, заключити соціальну угоду з місцевою громадою, а саме з Ольшанською ОТГ. (За інформацією ОДА вже проведено відповідні громадські слухання і громада надала свою згоду).

У разі наявності відповідної кваліфікації, працевлаштувати воїнів АТО, до 10 відсотків від штатної чисельності станції.Тому, стосовного піднятого питання, завдання облдержадміністрації - це надання можливості для розвитку інфраструктурного проекту та контроль над виконанням взятих компанією будівником зобов'язань. Саме цим ми і займаємось, - написав на своїй сторінці в фейсбук В. Бонь. 

Новини Миколаївського району за інформацією Никвести 


Автор: Vladagromadam
captcha