26.03.2017
Культура

"Світ талантів" підкорився "Фортуні"

Дитячий танцювальний колектив "Фортуна" повернувся з черговою перемогою з Міждународного дитячого фестивалю "Світ талантів", який відбувся 25 березня в м. Херсоні. 

"Фортуна" вперше взяла участь в такому фестивалі і, - одразу голосно про себе заявила: серед великої кількості учасників, юні танцюристи з Петро-Солонихи, разом зі своїм художнім керівником Оленою Горшковою, виявилися найкращими, виборовши собі одразу два призових місця - перше та друге в своїй віковій категорії, та два звання лауреатів.

- Дітям дуже сподобалося, тому що і в Херсоні вперше побували, і побачили багато колективів, як інші діти танцюють, досвід новий отримали. Звичайно коли діти дізналися, які місця вони вибороли, то емоції зашкалювали. Приїхали додому у захваті, щасливі. Ми не очікували, що нас так високо оцінять. Звичайно, хотілося перемогти, але на таке не сподівалися. Ми взагалі молодий колектив, нам тільки 4 роки. І знаєте, як воно - діти з села, думали, чи оцінять нас, наш рівень. Але - оцінили - нам дуже приємно, - Анастасія Ханенко, голова батьківського комітету танцювального колективу "Фортуна".

В "Фортуні" зараз займаються 25 дітей з Петрово-Солонихи, Кир"яківки, Сливиного. Затрати на костюми, дорогу зазвичай лягають на плечі батьків, але ситуація трохи покращилась, коли "підфортунило" зі спонсором.

- Ми дуже взячні депутатові  Миколаївської районної ради Руслану Нероді, за допомогу з поїздкою на фестиваль. Ми не очікували, що хтось буде нам допомагати, це дуже приємно. Зараз з новими силами і натхненням готуємося до нових конкурсів, зокрема, влітку плануємо, вже традиційно, взяти участь у Всеукраїнському конкурсі "Єдина родина". Два роки поспіль ми привозили з цього конкурсу перші місця, хотілося б і в цьогоріч поїхати, - Анастасія Ханенко.Автор: Vladagromadam
captcha