За великою кількістю робіт, конкурс проведено у п'ять засідань
У Шостаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївського району, традиційно зібралися учасники шкільного наукового товариства «Логос», щоб розповісти і показати свої нові дослідження та роботи.Про це розповідає на свої сторінці в Фейсбук Буртник Татьяна:
-16 травня у Шостаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів учасники шкільного наукового товариства «Логос» не в перший раз зібралися (5 засідання), щоб поділитися своїми науковими наробками, дослідженнями.
Заслухали виступи учня 3 класу Гашовського Д. (керівник Д.В. Нестерук) з роботою «Риби», учнів 4 класу Максименко І. з роботою «Креативні скульптури світу» та Орлика А. з роботою «Таємниці Червоної планети» (керівник Н.А. Шевченко), учня 5 класу Томенка Я. (керівник О.В. Михайлецька), учениці 7 класу Левчук А. (керівник В.С. Самойленко) з роботою «Власні імена у фразеологізмах». На засіданні були присутні вчителі, учні та батьки учнів.
Засідання ШНТ, на яких відбувається захист учнівських робіт, завжди очікувані. Кожне з них не схоже на попереднє: то воно супроводжується виставкою робіт юних науковців попередніх років або науково-популярної та довідкової літератури, то всі учасники захисту демонструють широту своїх пізнавальних інтересів у вікторині, а то завзято відгадують загадки, сидячи за круглим столом за чашкою чаю з цукерками.
Цього року учасників було так багато, що керівник товариства, заступник директора з навчально-виховної роботи, Буртник Т.М. вирішила провести у 5 засідань. Кожне засідання ШНТ мало свою особливість і запам’яталося як окрема подія.
Допитлива дитина, яка прагне самостійно реалізувати свій пізнавальний інтерес, - це мрія кожного педагога, який відповідально ставиться до результатів своєї роботи й дбає про зростання наукового та творчого потенціалу своєї школи, підвищення її престижності.
Роль шкільного наукового товариства «Логос» у колективній реалізації цієї мрії неможливо переоцінити. Тут учні отримують досвід наукової роботи, яка має свої особливості, що відрізняють її від шкільного навчання. Крім того, вони отримують навички публічного виступу, вчаться рецензувати роботи товаришів, робити презентації власних проектів.