16.03.2017
Культура

"Tryhutty International Kite Festival" відбудеться в с. Трихати

Фестиваль повітряних зміїв запрошує всіх 21 травня 2017 року

Міжнародний фестиваль Tryhutty International Kite Festival 2017 біля села Трихати Миколаївського району Миколаївської області відбудеться 21 травня 2017 року з 10-00 до 19-00 в акваторіі річки Південний Буг.

Про це повідомили організатори на сторінці фесту в Фейсбук.

Вперше, на півдні України у програмі фестивалю Futures International Capital Kite Festival of Ukraine, буде представлено запуск різноманітних найяскравіших повітряних зміїв. Засновник асоціації Зверік Олексій Павлович, разом з фахівцями міжнародного рівня з інших країн та професійними педагогами, презентують майстер-клас створення макетів власноруч для кожного бажаючого долучитися до основ змеєнавтики.

На відкритому повітрі біля села Трихати розгорнеться феєричний фестиваль  у колоритному національному стилі, а саме концертно - розважальна програма за участю зівкових груп та талановитих колективів співу і танцю, ігри, конкурси, ярмарок хенд-мейду та національної кухні, різнобарвні арт-об`єкти, тантамарески, запуск повітряних ліхтариків та багато іншого...


Під час заходу буде оголошено переможців конкурсу найкращого аматорського повітряного змія Kites Wings 2017, зробленого своїми руками. Унікальні летючі створіння заслуговують на призи.

З більш детальнішою інформацією можна ознайомитися у групах соцмереж FB, VK.


Контактні особи:
Тетяна Безмощук - 0509864564
Анна Босякова - 0639477030


 


Автор: Vladagromadam
captcha