13.06.2022
ФУТБОЛ

Турнірна таблиця І кола Чемпіонату Миколаївського району з футболу

ft5trthygtr

Федерація футболу Миколаївського району висловлює щиру подяку за допомогу в проведенні та організації чемпіонату голові Миколаївської районної ради Піньковому Ю.І., першому заступнику Миколаївської РДА Бродецькому О.О., заступнику голови районної ради Мухарському І.Г., голові Михайлівської сільської ОТГ Чечую В.В., голові Ольшанської сільської ОТГ Новаку С.В., голові Нечаянської сільської ОТГ Вівчару М.М., голові Веснянської сільської ОТГ Мухарському Л.Г., меценату з с. Мирне Барабану В.М., Саргсяну Руслану,   депутату Миколаївської облради Івануні І. В.

Засідання виконкому федерації футболу відбудеться у серпні місяці де буде вирішено питання про початок другого кола, проведення Кубку Миколаївського району, чемпіонату району з футзалу та інше.

Особлива подяка від федерації футболу Миколаївського району та спортивного активу району депутату районної ради Нероді Руслану та нашому надійному партнеру журналу ВЛАДА ГРОМАДАМ за якісне і своєчасне висвітлення Чемпіонату району з футболу. Сподіваємося на подальшу співпрацю. ДЯКУЄМО!

Голова ФФМР  С.М. Бойченко 


Автор: Vladagromadam
captcha