23.04.2022
Екстренні новини!

У Кір'яківці завалився Будинок культури ВІДЕО

Мешканці села Кир'яківка залишились без Будинку культури. Сьогодні вночі будівля, яка вже давно потребувала ремонту, завалилася. Зруйновано частина даху, обвалено стіни в спортивній залі.

Нагадаємо, що тиждень тому, було  звертання до районної влади по допомогу у фінансуванні закладу. 12 квітня на спільній комісії Миколаївської районної ради порушувалося  питання щодо фінансування будівлі Будинку культури у селі Кір'яківка. Ось так будівля виглядала в липні 2015 року- стіни та дах ще стоять, але вже видно, що стан близький до аварійного. 

 - Два года назад, глядя на то, как замокали и рассыпались стены этого здания, подумал - это добром не кончится. К сожалению, оказался прав. При наплевательском отношении к эксплуатации здания иначе быть не могло, - Андрій Шинкаренко, краєзнавець

- Виходячи з фінансового стану районного бюджету, прошу розглянути питання на виділення коштів для утримання, ремонт, виготовлення проекто-технічної документації цієї будівлі, тому що вона не відповідає вимогам району. Спільно з Кир'яківською сільською радою необхідно винайти можливості виділення коштів для проекту Будинка культури,- про це заявив депутат Сергій Григор'єв.


Автор: Vladagromadam
captcha