30.03.2017
Полiтика

"У Миколаївському районі створено забагато ОТГ"-Солонтай ФОТО

Сьогодні учасники новостворених ОТГ, сіл та селищ району мали можливість поспілкуватися з керівником програми практичної політики Олександром Солонтаєм.

Експерт зазначив, що з економічної точки зору, в Миколаївському районі створено забагато ОТГ. І порадив укрупнятися, а не розпорошуватися. Мотивуючи це тим, що великій та сильній громаді буде легше вирішувати поточні питання та займатися розвитком.

- Сьогодні зустрівся з Миколаївським районом Миколаївської області. Тут спочатку відставали від процесів побудови сильного самоврядування через об'єднання в спроможні громади, а тепер "трохи переборщили". Є в цьому і "наш внесок"))Зараз в районі на 30 тис. мешканців вже 4 громади і є перспектива додавання ще. Це забагато. Правда, дві громади задумали доєднувати громади з сусідніх районів. Але рятує це не сильно і не на довго, тому порадив "мерам" переглянути свою лінію та спробувати об'єднатися в більш серйозніші громади, які будуть справді спроможними в майбутньому, а не тільки технічно зараз!- О. Солонтай.


Автор: Vladagromadam
captcha