25.06.2022
Реформи

В Баштанці піклуються о пенсіонерах та інвалідах громади

Центр реабілітації пенсіонерів та інвалідів «Калина»

Складним умовам сучасного суспільства та зростанню соціальних негараздів, протистояти може система соціального захисту.

Метою соціального захисту - є забезпечення рівня життя непрацездатних громадян та попередження соціальної напруженості в суспільстві, яка може бути зумовлена мовною чи соціальною нерівністю, заходами, спрямованими на забезпечення життя, здоров’я та добробуту населення за конкретних економічних умов.

gt6y67u6uyh7tu8iy78ik

Одним з найкращих систем соціального захисту на Миколаївщині, в Баштанській ОТГ створено Центр реабілітації пенсіонерів та інвалідів «Калина»:

-В Центрі реабілітації пенсіонерів та інвалідів  раніше була розвалена міська котельня. Сьогодні в будинку для людей похилого віку є три приміщення, в яких зробили повністю ремонт. Є перукарня, швейний зал, масажний кабінет, релаксаційна кімната, тринажери,-розповідає голова Баштанської ОТГ Іван Рубський.

y76u7yiyuhytutu78u7ui7
Центр реабілітації пенсіонерів та інвалідів «Калина» існує 10 років в якому функціонує три відділення:

-соціальної адаптації;

-надання матеріальної допомоги;

-обслуговування в домашніх умовах. 

Функціонує гурток вишивання, комп’ютерної техніки, співу та танцю.

-Кожної п’ятниці колектив центру організовує виїзд в села, попередньо оголосивши в сільській раді о прибутті фахівців з роботи неблагополучних сімей, майстрів з ремонту взуття та телевізорів, перукарів. Платню працівники центру з людей не беруть, все утримується на громадських основах,- розповідає заслужений працівник соціального захисту, начальник управління соціального захисту населення, Ніна Якимчук. 

6ytht6yu

Особливу подяку Ніна Якімчук висловлює фахівцю з соціального захисту та автоперевізнику, та наголошує, що за 10 років автоперевізник «Миколаїв Авто» жодного разу не попросив оплату за проїзд з соціального працівника.


Автор: Vladagromadam
captcha