23.06.2022
Полiцiя

В Кір`яківці Миколаївського району онук обікрав рідну бабусю

В селі Кір`яківка Миколаївського району  онук обікрав рідну бабусю та сестру. Хлопець звільнився з місць позбавлення волі лише у березні 2017 року, відбувши покарання за крадіжку. Але, на шлях виправлення вирішив не ставати, повідомляє Миколаївськє районне відділення Очаківського відділу поліції ГУ НП в Миколаївській області. 

В червні 2017 року він викрав у рідних мобільний телефон, фотоапарат та планшет і здав це майно у ломбард м. Миколаєва.

Сестра звернулась до поліції з відповідною заявою. Брата було затримано та повідомлено йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 185 ч. 1 КК України. Хлопець пообіцяв не переховуватися від поліції і співпрацювати зі слідством. Але вже наступного дня зв'язок з ним обірвався. Стало зрозуміло, що хлопець умисно переховується від слідства.

В кінці червня 2017 року його було затримано Інгульським відділенням поліції при спробі пограбування місцевої мешканки. Як пояснив сам затриманний, він не міг знайти роботу, а гроші були дуже потрібні. Тому він і вирішив «заробити» гроші таким шляхом, виправдовуючи свої  дії: – я більше нічого не вмію. Така моя доля.

Хлопця було затримано в порядку ст. 208 КПК України. В подальшому його долю вирішить суд. Але йомірно, наступні два місяці він проведе в СІЗО м. Миколаєва. За крадіжку та спробу пограбування йому світить до 4 років позбавлення волі.


Автор: Vladagromadam
captcha