25.06.2022
Суспільство

В Миколаївській райдержадміністрації проведено правове навчання

22 червня 2018 в залі засідань районної ради з метою підвищення правового рівня знань працівників, а також обговорення та роз’яснення змін, які відбуваються в діючому законодавстві проведено правове навчання працівників структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Навчання розпочала головний спеціаліст сектору юридичного забезпечення апарату районної державної адміністрації Яна Квасивчак, яка звернула увагу на правила надання відповідей на запити відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

цу456789гнепкаувційцву

Головний спеціаліст відділу діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації Любов Паламарчук розповіла про впровадження системи електронного документообігу, більш детально зупинилась на змінах які відбулись в Інструкції з діловодства в Миколаївській районній державній адміністрації, а саме правил оформлення проектів розпоряджень голови та наказів керівника апарату районної державної адміністрації.

йцуке56789щ9генпкаувціівап

Під час навчання присутні мали змогу задати актуальні питання, які спеціалісти районної державної адміністрації досить детально розкрили.

Джерело: Миколаївська РДА


Автор: Vladagromadam
captcha