13.06.2022
МЕДИЦИНА

В селі Степове та Ульяновці шукатимуть донорів

В Миколаївській Центральній районній лікарні з 1 червня стартував місячник донора крові.  Лікарі та медичний персонал залучають громадськість та всіх небайдужих прийняти  участь в здачі крові та допомозі  врятувати життя людей.  

Донорська кров - це цінний ресурс як при плановому лікуванні, так і при наданні невідкладної допомоги. Завдяки їй пацієнти з небезпечними для життя патологіями можуть жити довше і мати більш високу якість життя. Донорська кров також може бути необхідна при складних медичних і хірургічних процедурах. 

Також  Миколаївська ЦРЛ вирішила виїхати на місця, з метою залучення всього населення і забезпечення наявності популяції донорів, готових добровільно здавати кров.

-В рамках місячника донора, ми домовились на 20 червня в селі Степове Миколаївського району та  22 червня у селі Ульянівка Михайлівської ОТГ організувати виїзд на місця безпосередньо до донорів. З медпрацівниками амбулаторій сімейного типу все обговорено, матеріали підготовлено, є оголошення щодо дня донора, - розповіла заступник головлікаря Тетяна Хоржевська.

 


Автор: Vladagromadam
captcha