22.03.2017
Дитячі садки

Відбувся перший районний семінар для помічників вихователів ДНЗ

21 березня 2017 року вперше в Миколаївському районі відбувся семінар - тренінг для помічників вихователів ДНЗ Миколаївського району. Захід проходив на базі Улянівського дитячого садка. Керівник закладу Демець К.Є. вирішила задіяти всі служби в дитячому садку, щоб розкрити якомога більше секретів співпраці вихователя та помічника вихователя.

Метою даного заходу було активізувати творчий потенціал помічників вихователя, спонукати до активної посильної участі в організації освітнього процесу та дотримання сучасних вимог роботи, а також закріпити знання посадової інструкції помічника вихователя та усвідомлення працівниками даної категорії своєї ролі в організації навчально-виховного процесу та під час проведення режимних моментів.
30 учасників семінару, відвідали заняття в І та ІІ молодших групах, які пройшли на високому рівні. Вихователі Добровольська К.М., Пономар Т.І., повчилися майстерності роботи з дітьми на майстер-класі «Санітарно-гігієнічні вимоги до порядку підготовки столових приборів до обіду», взяли участь у психологічному тренінзі "Роль помічника вихователя в навчально-виховному процесі", який провела молодий спеціаліст, психолог дитячого садка Сиротіна Ірина Сергіївна.


Автор: Vladagromadam
captcha