26.06.2022
Освіта

Відділ освіти Миколаївського району запропонував оздоровити дітей

50 дітей оздоровляться та відпочинуть на базі оздоровчого комплексу "Лісотехнік"

«Влада Громадам» продовжує ознайомлювати читачів з новинами Миколаївського району на своєму інформаційному ресурсі та для зручності читачів  створила  нові експериментальні  розділи:  медицина, культура, освіта, спорт та поліція.   Відтепер керівники установ можуть самі у  вільній формі викладати інформацію про події, що відбуваються в Миколаївському районі. Ці розділи висвітлюють проблемні питання та шляхи їх вирішення, перспективи розвитку та досягнення поставленої мети.

Наприклад, в новому розділі «Освіта», відділ освіти Миколаївського району, під керівництвом  Олена Завгородньої розповідає, що цього року, як і в минулому,  виступили з ініціативою оздоровлення 50 дітей пільгової категорії:

-Сироти - 4 дитини (с. Подимово, с.Радсад, с. Ковалівка, с.Петрівка);

-Дитина учасника АТО – 12 дітей (с.Ковалівка – 5 дітей, с.Степове -2 дітей, с.Новобогданівка – 1 дитина, с.Кир'яківка -1 дитина, с.Крива Балка – 1 дитина, с.Михайлівка -1 дитина, с.Шурине – 1 дитина);

-Діти під опікою – 6 дітей (с.Зелений Яр – 2 дітей, с.Петрівка – 2 дітей, с.Крива Балка – 1 дитина, с.Шостаківське – 1 дитина);

-Інваліди – 2 дітей (с.Степове, с.Зелений Яр);

-Багатодітні та малозабезпечені – 23 дитини (с.Кир'яківка – 4 дитини, с.Ковалівка – 3 дитини, с.Крива Балка – 3 дитини, с.Сливине – 3 дитини, с.Радсад – 3 дитини, с.Шурине – 2 дітей, с.Степове, с.Кам'яна Балка, с. Ст.Богданівка). 

Для реалізації програми буде залучено  з бюджету Миколаївського району 196 тис грн.  відповідно до Програми відпочинку та оздоровлення дітей Миколаївського району на період 2014-2018 років.

Протягом 14 днів діти будуть відпочивати на базі оздоровчо-спортивного табору «Лісотехнік» в селі Рибаківка Березанського району Миколаївської області. Діти пільгових категорій об'єднаних територіальних громад, також будуть відпочивати на базі оздоровчо-спортивного табору «Лісотехнік», але коштом бюджетів своїх громад.


Автор: Vladagromadam
captcha