Відродження футболу Миколаївського району

У понеділок, 24 квітня о 11.00 у Миколаївській обласній адміністрації за участю Обласної федерації  футболу, відбудеться презентація відкриття районного турніру з футболу.

Запрошено вчителів, представників команд для презентації змагань та кубків.

Нагадаємо, що 8 квітня у Весняному відбувся Кубок відкриття футбольного сезону Миколаївського району серед чоловіків. 

-З приходом нової команди, нового депутатського корпусу Миколаївської районної ради, на щастя для шанувальників футболу, ситуація значно покращилася. Футбол в районі почав прокидатися, розвиватися. В найближчих планах на майбутнє -створення у нас  в районі до 15 футбольних команд, і - проведення Чемпіонату Миколаївського району, - Сергій Бойченко, голова Федерації футболу в Миколаївському районі.

Участь взяли 7 команд з Миколаївського району, серед них футболісти з сіл Степове, Ольшанка, Радсад, Нечаяне, Весняне та інші .

-Нарешті, наша мрія справдилася. Як тільки депутатами ми прийшли сюди, одне з перших запитань, яке ми підняли -а де наш спорт, де наш футбол, найпопулярніший вид спорту? Як виявилося, у нас навіть не було змагань- ні дорослих, ні дитячих. Тому ми поставили собі за мету провести футбольний турнір і серед дорослих, і серед  дітей. Всі разом ми повернули змагання з футболу в наш Миколаївський район, - Руслан Нерода, депутат Миколаївської районної ради, спонсор змагань.

 Читайте Кубок відкриття футбольного сезону в Миколаївському районі.

А також 15 квітня в Степовому відбулися  змагання за "Кубок відкритття футбольного сезону серед школярів 2003-2005 р.н. та 1999-2002 р.н. Миколаївського району 2017 р."

Участь у турнірі взяли 8 команд. Це - збірні з 20 шкіл району. 

-Мені дуже подобається грати в футбол. Батько сказав, що требе йти вчитися грати. Мій тренер - Сергій Сергійович, багато чого вже мене навчив за ці 5 років, що я займаюсь. Футбол - це командна гра, і ти завжди повинен памятати, що ти не сам, що ти граєш з командою,-  Ян Інешин, гравець збірної с. Нечаяне.

Читайте Юні футболісти Степового завоювали "Кубок відкриття"


Автор: Vladagromadam
captcha