23.06.2022
Культура

Волонтер з Туреччини навчав новобогданівських школярів англійської

Майже два тижні, з 12 по 23 червня, школярі Новобогданівської ЗОШ займалися в англомовному таборі. Викладачем став волонтер з Туреччини, юнак Tolga Sarıuslu.

 - Враження від табору у всіх незабутні. Два тижні пролетіли швидко. Діти приходили до табору з радістю, спілкувалися англійською, також разом з волонтером Tolga Sarıuslu ловили рибу, їздили до міста на екскурсіїї, каталися на катері річкою, і ще багато чого.. Прощалися з гностем діти зі сльозами на очах. Всі учасники отримали сертифікати GoCamp - Ірина Якубенко, вчитель Новобогданівської школи. 

Новобогданівська школа  стала переможцем у відборі за міжнародною освітньою програмою  GoCamp.В квітні 2017 року школа та волонтер обмінялися контактами. Потягом двох місяців до початку табору спільно працювали над програмою, активностями та контентом.  GoCamp — це новий формат табору, робочою мовою якого є англійська або німецька. Протягом двох тижнів табору діти змогли взяти участь в реалізації захоплюючих проектів та завдань, поспілкуватися англійською з іноземним волонтерам та відпочити. За допомогою спеціально розробленої програми діти  перебувати в багатокультурному середовищі, навчилися працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших. 

- Волонтери будуть представляти різні країни та національності і стануть культурними послами в Україні. У свою чергу ми матимемо унікальну можливість відкрити Україну світові, зламати стереотипи про нашу країну, поділитися своєю культурою з іноземними гостями. Тому обов’язковою умовою участі шкіл в проекті є забезпечення волонтерів проживанням в сім’ях (host families)- сказано на офійному сайті програми. 


Автор: Vladagromadam
captcha