14.04.2022

Вперше у Миколаєві може з'явитися Благодатний вогонь до хресної ходи

13 квітня відбулася зустріч голови облдержадміністрації Олексія Савченка з керівниками та представниками церков та релігійних організацій Миколаївської області  з нагоди відзначення Світлого Воскресіння Христового (Пасхи).

На зустрічі Олексій Савченко звернувся до представників церков з пропозицією обговорити план заходів до Великодня, зокрема, зустріч Благодатного вогню та його розповсюдження по області.

-Сьогодні ми не маємо аеропорту. Я звернувся до Херсона. Поговорив з головою адміністрації Андрієм Гордєєвим. Тому я запропонував такий вихід: ми зустрічаємо Святий вогонь в Києві. Сідаємо на літак. Привозимо його до Херсона. І з Херсона централізовано привозимо його вам. Не врахуйте це за наглість або не дуже чемну пропозицію, - звернувся очільник області до представників релігійних організацій. Вони, в свою чергу, підтримали пропозицію.

Священнослужителі зауважили, що так Благодатний вогонь з’явиться у храмах області ще до початку хресного ходу, чого раніше ніколи не було.

-Для мене церква – це єдиний інструмент. Для мене церква – це єдиний організм. Для мене церква – це єднання і будування душі людської до Царства нашого небесного, - підсумував Олексій Савченко. 

Інформаційне джерело Миколаївська обласна державна адміністрація


Автор: Vladagromadam
captcha