21.06.2022
Культура

Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина»

З 10 по 20 червня у м. Очакові Миколаївської області на базі санаторію «Борисфен» проведено Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина».

Фестиваль проводився з метою популяризації дитячої та юнацької творчості, виявлення талановитих і обдарованих дітей та молоді, розвитку їх творчих здібностей, залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті, пошуку нових форм і методів роботи з виконавцями, поширення передового досвіду.

Участь у заході взяли понад 1000 вихованців (учнів) закладів позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти віком від 5 до 21 року з 9 областей України: Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Сумської, Хмельницької, Харківської.

На сценічних майданчиках фестивалю змагалися за перемогу юні аматори з колективів художньо-естетичного напряму позашкільної освіти  вокального, хореографічного, народно-інструментального, фольклорного, циркового жанрів, гуртків художнього слова та літературної творчості.

Майбутні народні майстри з гуртків образотворчого та декоративного мистецтва, протягом фестивальної зміни працювали над створенням конкурсних виробів, які об’єднано у виставку дитячих робіт, яку із задоволенням відвідали та оцінили не лише  журі фестивалю, а й мешканці  та гості міста Очакові. 

Джерело: Миколаївська ОДА


Автор: Vladagromadam
captcha