08.05.2022
Суспільство

Як захистити дітей від смертельних квестів?

10 травня відбудеться зустріч на тему «Медіабезпека: нові виклики та загрози для дитини в інформаційному просторі, шляхи їх подолання»

10 травня о 13:00 в науково-педагогічній бібліотеці по вул. Адміральській, 31 відбудеться круглий стіл під назвою: «Медіабезпека: нові виклики та загрози для дитини в інформаційному просторі, шляхи їх подолання». Про це повідомляють організатори заходу, передає svidok.info

Останнім часом у соціальних мережах стали популярними так звані «групи смерті», що спонукають дітей та підлітків до самогубства. Не маючи бажання, а іноді й можливості поділитися своїми переживаннями зі старшим поколінням, вони романтизують смерть, перетворюючи її на своєрідну пригоду. Віртуальні спільноти, в назвах яких зустрічаються слова «синій кит», «море китів», «тихий дім», символи «f57» та «f58», заманюють юнаків і дівчат у віртуальну гру, останнім завданням якої має стати суїцид.

Учасники круглого столу будуть шукати відповіді на такі важливі питання, як захистити дітей від смертельних квестів, що потрібно знати, щоб попередити дитячі самогубства та чому «групи смерті» набули такої популярності.


Автор: Vladagromadam
captcha