Юні футболісти Степового завоювали "Кубок відкриття"ФОТОРЕПОРТАЖ

15 квітня у с. Степове, Миколаївського району  відбулися  змагання за Кубок відкриття футбольного сезону серед школярів 2003-2005 р.н. та 1999-2002р.н. Участь у турнірі взяли 8 команд. Це - збірні з 20 шкіл району. Цікаво, що серед хлопчаків-футболістів була і одна дівчинка, Аміна Полякова, з с. Благодарівка. Юна футболістка ні в чому не поступалася хлопцям, і розповіла, що рідні підтримують в її захопленні футболом.

- Мені дуже подобається грати в футбол. Батько сказав, що требе йти вчитися грати. Мій тренер - Сергій Сергійович, багато чого вже мене навчив за ці 5 років, що я займаюсь. Футбол - це командна гра, і ти завжди повинен памятати, що ти не сам, що ти граєш з командою,-  Ян Інешин, гравець збірної с. Нечаяне.

- Цей районний турнір є показовим в Миколаївській області, я знаю, що це тільки початок. Сьогодні, 15 квітня - Кубок відкриття, а скоро розпочнеться районний футбольний Чемпіонат серед школярів. На прикладі саме Миколаївського району добре видно, як  можна правильно організовувати співпрацю між Федерацією футболу та керівництвом району, Юрієм Піньковим, головою райради, Русланом Неродою, депутатом. Коли є розуміння для влади району, як це важливо - розвивати спорт, зокрема футболу- спорту №1, то і виходить ось таке велике свято, -  Пасічний Олександр, перший заступник Федерації футболу Миколаївської області.

-З приходом нового депутатського корпусу ми вибрали нові пріоритети. Будемо розвивати спорт. Таких турнірів ще не було в районі,  - зазначив під час урочистого відкриття голова Миколаївської районної ради Юрій Піньковий.

- Добре коли заради дітей, нашого майбутнього ми гуртуємося. Ініцаторами даного заходу виступили: районна рада, небайдужі депутати, державна районна адміністрація, особливо відділ освіти, керівники місцевих підприємств. Коли це єднання є, то і діти щасливі, на них чекає чудове футбольне свято, - Олексій Бродецький, перший заступник голови голови Миколаївської РДА.

-На переможців цього турніру чекає спеціальний приз. Дві команди-призери поїдуть на матч полуфіналу Кубку України МФК "Миколаїв" - ФК "Динамо" Київ, який відбудеться 26 квітня на Центральному міському стадіоні - повідомив депутат Миколаївської райради Руслан Нерода.

- Ми готові проводити на своїй базі змагання будь-якого рівня, від районних до всеукраїнських. У нас є база, спорткомплекс, стадіон, всі можливості організувати будь-яке спортивне змагання. Ми раді зустрічати всіх, - Андрій Погорєлов, в.о. директора ДП "Племрепродуктор Степове".

- Кубок відкриття футбольного сезону серед школярів,то мабуть, це єдиний такий захід взагалі в Миколаївській області. А щодо нашого району, то наскільки мені відомо, такий турнір, як відкриття сезону серед школярів, у нас не проводився років 20. А через два тижні в Миколаївському районі стартує повномасштабний повноцінний Чемпіонат по футболу серед школярів, - Сергій Бойченко, голова Федерації з футболу Миколаївського району.

За результатами гри місця розподілилися наступним чином:

У віковій групі 1999-2002 р.н.:

1 місце - збірна с. Степове, 2 місце - Нечаянська збірна, 3 місце - команда Радсаду.

Вікова група 2003- 2005 р.н.:

1 місце - збірна Степового, 2 місце - Ольшанська збірна, 3 місце - Нечаянська збірна, 4 місце - Радсадівська.

Всіх присутніх пригощали безкоштовно кулішем.

Кубок відбувся під егідою інформаційного ресурсу "Влада громадам"

Більше фото із заходу дивіться у фотогалереї.


Автор: Vladagromadam
captcha