10.03.2017
Суспільство

З 1 квітня в регіонах запрацює програма по безкоштовним лікам

Уряд виділив 500 млн гривень на лікування  хронічно хворих українців

Кабінет Міністрів України на засіданні у п'ятницю ухвалив Постанову  "Про затвердження Порядку та умов надання субвенсії з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань " для забезпечення механізму реімбурсації на ліки проти серцево-судинних захворюваннь, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми на місцях.                          

Відповідно до ухваленого рішення, в регіони будуть направлені 500 млн грн для того, щоб в кожному регіоні запрацювала програма по безкоштовним лікам за трьома категоріями, зазначив Володимир Гройсман.

Як зазначила в.о. Міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун, представляючи проект постанови, розподіл субвенції буде здійснюватися на підставі статистичних даних про кількість осіб, які страждають на такі захворювання.

На наступне засідання Уряду буде внесено увесь пакет необхідних документів для того, щоб  програма реімбурсації почала діяти з 1 квітня, повідомив Прем'єр-міністр.

"Зараз буде проведе відповідна робота для того, щоб з 1 квітня запустити видачу безкоштовних ліків хронічно хворим українцям", - зазначив Глава Уряду після ухвалення постанови.

"Ми розпочинаємо процес прийняття рішень щодо фінансування безкоштовних ліків", - наголосивПрем'єр-міністр.


Автор: Vladagromadam
captcha