11.05.2022
Економiка

З 75 мільйонів наш район не отримає нічого!

За рахунок коштів ДФРР будуть фінансуватися проекти розвитку

Миколаївській області на 2017 рік для регіонального розвитку передбачено 75 млн грн для  фінансування проектів за рахунок коштів ДФРР.

-Під час сьогоднішньої відео-наради на чолі з Lev Partskhaladze говорили про фінансування проектів за рахунок коштів ДФРР.
В 2017 році для Миколаївської області на ці цілі передбачено більше 75 млн грн з державного бюджету. За результатами оцінювання конкурсною комісією, облдержадміністрація надала всі необхідні документи до Мінрегіону. До переліку увійшли шість проектів попередніх років на суму близько 9,4 млн грн., а також проекти з розвитку спортивної інфраструктури та енергоефективності навчальних закладів (деталі в таблиці на фото). Нерозподіленими залишаються 10% від загальної суми, адже вони зарезервовані на співфінансування проектів з енергоефективності державних та комунальних медичних закладів. Прийом заявок щодо таких проектів завершується 15 травня, - повідомив на сторінці в Фейсбук заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Кушнір.

Миколаївський район, згідно документу, що оприлюднив на своїй сторінців в соціальній мережі Олександр Кушнір не отримує нічого.Автор: Vladagromadam
captcha