26.06.2022
Пожежа

За добу на Миколаївщині вогнеборці ліквідували 12 пожеж

24 червня  вогнеборці  Головного управління ДСНС України у Миколаївській області ліквідували 12 пожеж на відкритих територіях. Під вплив вогняного півня  потрапила суха трава, сміття, очерет,  стерня та поле із пшеницею на корені. Займання на загальній площі більше 22 га виникали у Вітовському, Миколаївському, Вознесеннському, Новоодеському, Березанському районах та на території м. Миколаєва, Первомайська, Южноукраїнськ.  Причина, що призвела до таких подій, в  переважній більшості одна - необережне поводження з вогнем з боку громадян.

Зважаючи на те, що пожежонебезпечний період підходить до своєї активної фази і загроза виникнення загорянь буде тільки зростати, Головне управління ДСНС України у Миколаївські йобласті звертається до громадян з проханням не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.

Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

- відвідувати хвойні ліси при оголошенні надзвичайної пожежної небезпеки 5-го класу;

- розводити багаття у лісі та лісопосадках;

- заїзджати автомобілем до лісу;

- палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники або недопалки;

-залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;

- полювати у лісі з використанням вогнепальної зброї;

- створювати смітники та спалювати відходи;

- спалювати стерню та післяжнивні залишки на сільськогосподарських полях;

Шановні громадяни! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області


Автор: Vladagromadam
captcha