24.03.2017
Суспільство

Завжди доречні питання сімейного виховання

В Казанківському районі відбулось засідання з питань сім’ї та жінок при РДА

23 березня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Казанківського району Володимира Притуленка, відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї та жінок при РДА.

На початку засідання Володимир Григорович  Притуленко ознайомив всіх із порядком денним.
Про стан скоєння насильства в сім’ї та проблемні питання щодо координації спільних дій доповіла начальник УСЗН РДА - В. Перчиць.
Директор РЦСССДМ - О. Сумлінна ознайомила з однією з нових форм виховання – сімейним патронатом. 

Сімейний патронатце професійна комплексна послуга, що передбачає: тимчасовий догляд і виховання дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах та потребує захисту, в сім’ї патронатного вихователя, та одночасне надання фахівцями соціальної сфери інтенсивних підтримуючих послуг сім’ї дитини для відновлення її здорового функціонування.

Заступник начальника Казанківського відділення поліції Новобузького ВП ГУНП в Миколаївській області - О. Казарін, розповів про стан роботи з виявлення та попередження фактів вчинення насильства відносно дітей.
Начальник служби у справах дітей РДА  - Л. Єна проінформувала про роботу служби у справах дітей у напрямку попередження жорстокого поводження з дітьми в сім’ях, які перебувають у складних життєвих умовах.
Про роботу в загальноосвітніх навчальних закладах щодо профілактики насильства у сім’ї розповіла і начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації - Т.Корчемаха.
В підсумок обговорення ряду важливих питань щодо правильних форм виховання дітей, на засіданні надано певні доручення і рекомендації.


Автор: Vladagromadam
captcha