23.03.2017
Суспільство

Земельні ділянки біля с.Рибаківка повернено в державну власність

Апеляційним судом Миколаївської області 20 та 21 березня 2017 року, підтверджено законність вимог першого заступника прокурора Миколаївської області, щодо повернення у власність держави особливо цінних земельних ділянок лісогосподарського призначення площею 2000 кв м  вартістю 200 тис грн, розташованих на відстані 10-15 метрів від урізу Чорного моря біля с. Рибаківка. 


Підставою для подання апеляційних скарг прокурора стало те, що рішеннями Березанського районного суду відмовлено у задоволені позовів прокурора про повернення зазначених земель державі, які незаконно були надані у приватну власність громадянам для ведення дачного будівництва.
Суд першої інстанції обґрунтував свої рішення пропуском прокурором позовної давності. Між тим, апеляційний суд, врахувавши суспільну значимість вказаних справ та відсутність у прокурора об’єктивної можливості дізнатись про порушення інтересів держави під час прийняття спірних розпоряджень, погодився з доводами прокурора про незаконність надання земель у приватну власність. 


Відтак, за принципової позиції прокуратури зазначені землі підлягають поверненню у власність держави. 
Органи прокуратури області й надалі займатимуть активну позицію щодо виконання вимог Генерального прокурора Ю.Луценка, спрямованих на відновлення порушених інтересів держави у цій сфері.

 


Автор: Vladagromadam
captcha