04.04.2017

Землі сім'ям загиблих учасників в АТО Миколаївського району

Членам сімей загиблих надано документи для землеустрою

2 квітня за підтримки обласної державної адміністрації та волонтерів, громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО" відбулась зустріч сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

Так, членам сімей загиблих учасників АТО вручено накази про надання дозволу на розроблення документації  із землеустрою. Як пояснив заступник голови облдержадміністрації Віталій Кіндратів, на сьогодні документи на земельні ділянки отримали жителі м.Миколаєва та Миколаївського району.

-За ініціативою голови облдержадміністрації Олексія Савченка ми сьогодні закриваємо перший етап надання земельних ділянок - по 2 гектари для жителів міста Миколаєва та Миколаївського району. Далі ми закриємо чергу по всій області. Облдержадміністрація  приділяє воїнам АТО особливу увагу і підтримує воїнів АТО, їх сім’ї, ми завжди знайдемо можливість допомогти. Дякуємо вам за все, - звернувся до присутніх Віталій Кіндратів.  

Зазначимо, що окрім сертифікатів на землю, родичі загиблих також отримали відзнаки для своїх полеглих воїнів від громадської організації інвалідів АТО – «Герой Миколаївщини».  

 Інформаційне джерело сайт Миколаївська обласна державна адміністрація


Автор: Vladagromadam
captcha