12.03.2017
Культура

Жартуючи - стала призеркою конкурсу! ФОТО

Представниця Миколаївського району посіла призове місце в обласному конкурсі "Барви надії"

Два дні - 11 та 12 березня, у приміщені Миколаївського обласного краєзнавчого музею, відбувався обласний конкурс розмовного жанру "Барви надії". Участь у якому взяли аматори зі всіх куточків області, які презентували свою творчість у різних номінаціях: художнє читання, композиція, гумор. Наймолодшому конкурсантові - 5 років, а найстаршому - 65!

Миколаївський район представила лише одна учасниця - Ольга Назаренко з с. Петрово-Солониха. Жінка спробувала свої сили у жанрі гуморески, обравши для виступу твори Павла Глазового "Про Івана" та "Про маму".

- Ми у нас в Будинку культури розказуємо гуморески, співаємо пісні в хорі, якось само собою вийшло, що я прийняла участь. Взагалі ми часто виступаємо в клубі. Вважаю, що ми повинні самі собі робити свято. Не прийде ніхто і не зробить нам добре. Тільки ми, хто тут живе.Мені запропонували взяти участь в конкурсі - я не відмовилася. Було дуже сурове журі, але виступ стимулює рухатися і розвиватися далі, - Ольга Назаренко, жителька Миколаївського району.

Організатори конкурсу - управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА, обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи. Конкурс проводиться щороку.  Володарі першого місця та гран-прі у номінації "Гумор" були запрошені до участі у Всеукраїнському конкурсі гумору та сатири "Усмішки Глазового", який цього року відбудеться у м. Очаків, з 26 червня по 1 липня.


Автор: Vladagromadam
captcha