12.03.2017
Суспільство

Жителі Врадіївщини скаржаться на бездіяльність місцевої влади

Основні проблеми, на які нарікають всі врадіївчани – це жахливий стан доріг. У минулому році держава виділила з бюджету кошти на дороги у Врадіївський район, але місцева влада їх не використала і повернула. Крім того, подібна ситуація склалася з коштами (1 млн. гривень), що були виділені по цільовій програмі  енергозбереження на утеплення. Їх використали лише частково, а близько 700 тис. повернули назад.

- Місцева влада не виконує свої службові обов’язки. В районі купа зруйнованих доріг. Через що частина населених пунктів позбавлена можливості скористатися громадським транспортом, ‒ поділився враженнями народний депутат України Вадим Підберезняк, який здійснив робочий візит до району .

Відсутність інфраструктури чи її руйнація, фактично, ставить хрест на медичній реформі і формуванні госпітальних округів. На думку лікарів та пацієнтів лікарні, щоб добратися до госпітального округу потрібні дороги, а зараз ‒ доріг немає.

Вадим Підберезняк підкреслив, що з питання якості роботи районної адміністрації буде звертатися і до голови Миколаївської ОДА і до Уряду. А з питань доріг він має намір звернутися до міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Начальник ДП Врадіївський лісгосп розповів, що через нестачу фінансування лісового господарства пішло масове скорочення працівників, а це, в свою чергу побавило господарство контролюючих органів, які дивляться за лісонасадженнями. Через два роки не фінансування ситуація призвела до масової вирубки лісових насаджень та лісосмуг. Ця вирубка приводить до утворення буревіїв та погіршує стан ґрунтів. В цілому шкодить сільському господарству.

Мешканці Врадіївщини просили підняти це питання на рівні Верховної Ради про відновлення фінансування галузі лісового господарства. Також, людей хвилює, що за останні два роки відбувається масове розорення пасовищ, поїм річок.

Голова благодійного фонду «Врадіївський карітас УГКЦ» Роман Балита, який займається наданням гуманітарної допомоги пораненим воїнам АТО, поскаржився депутату фракції «Народного фронту», що останнім часом ті вантажі, які приходять з закордону ‒ тривалий час не можуть розмитнитися. Так півтора місяці тому надійшли ліжка для військового шпиталю Миколаєва, але Мінсоцполітики затримує через незрозумілі причини розмитнення. 

Люди нарікають - на залізничній станції Врадіївка раніше зупинялося багато поїздів, які тепер проходять без зупинки або взагалі йдуть іншим маршрутом. Від зібравшихся людей було прохання до народного депутата з’ясувати причину цього положення та надати можливість врадіївчанам користуватися залізничним транспортом.

Вадим Підберезняк пообіцяв звернутися у відповідні органи для вирішення всіх зазначених питань та інформувати громадськість про хід їх вирішення.


Автор: Vladagromadam
captcha