16.02.2017
Спорт

"Золотий" Максим Яровий

Чемпіонат світу з лижних перегонів, що проходив в Німеччині, в середині лютого приніс золоту медаль миколаївському спортсмену Максиму Яровому. Він посів перше місце в категорії «чоловіки, сидячи», випередивши спортсменів із США та Норвегії, повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

Нагадаємо, раніше, на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону, спортсмен виборив 4 нагороди: 1 золото, 2 срібла та 1 бронзову медаль. Змагання вперше відбулися на теренах нашої держави і проводилися під егідою Міжнародного паралімпійського комітету Національним паралімпійським комітетом України. На лижних трасах с. Яворів Турківського району Львівської області змагалися 120 спортсменів з 18 країн світу.

М.Яровий став лідером команди у категорії «сидячи».

У підсумку січневих змагань, наша збірна стала першою в неофіційному загальнокомандному заліку за кількістю золотих нагород і за загальною кількістю медалей, повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України. Так, у нас 56 високих нагород – 19 золотих, 15 срібних та 22 бронзові медалі. Другою за кількістю золотих нагород стала команда Німеччини, а третю сходинку посіли паралімпійці Франції.

Автор: Vladagromadam